O NAS

NASZA HISTORIA

W oparciu o analizę potencjału lokalnego rynku nieruchomości firma ILDC podjęła decyzję o rozpoczęciu w 2006 r. inwestycji w Polsce. Deweloper już po kilku miesiącach został doceniony i zdobył pełne zaufanie Klientów. Zostało to potwierdzone w rankingu „Rzeczpospolitej”. Firma Mill-Yon uplasowała się na wysokim czwartym miejscu w zestawieniu dotyczącym jakości obsługi Klienta jak i proponowanych umów przyjaznych Klientowi.

NASZE NIERUCHOMOŚCI

Inwestycja w mieszkanie to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu każdego człowieka. Zdajemy sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego nasze nieruchomości projektujemy tak, by żyło się w nich wygodnie i bezpiecznie. Stawiamy na funkcjonalne mieszkania dające duże możliwości aranżacyjne. Każdy z nich posiada przestronny balkon, loggię, taras lub zielony ogród. Proces inwestycyjny poprzedzamy szczegółowym badaniem i analizą rynku. To pozwala nam dopasować nasze inwestycje do zróżnicowanych potrzeb Klientów.

Jakość

W realizacji inwestycji stawiamy na jakość! Właśnie dlatego do budowy nieruchomości wykorzystujemy tradycyjne technologie, jednocześnie wprowadzając do nich wiele nowoczesnych rozwiązań. Nasze inwestycje spełniają wszelkie normy dotyczące ochrony przed hałasem, bezpieczeństwa pożarowego, oszczędności energii i odpowiedniej izolacyjności cieplnej przegród.

Doświadczenie

Wieloletnia działalność na polskim rynku nieruchomości pozwoliła nam zdobyć cenne doświadczenie i zaufanie wśród Klientów. Sukcesy na rynku nieruchomości zawdzięczamy bogatej wiedzy z zakresu realiów budowlanych i prawa budowlanego. Posiadamy szerokie zaplecze zaufanych i sprawdzonych podwykonawców, architektów i biur projektowych. Współpracujemy tylko z najlepszymi specjalistami w swoim fachu!


 

 

Solidny partner

 

Zadowolenie naszych klientów jest najcenniejszym źródłem doświadczenia, dającym satysfakcję i mobilizującym do dalszych wysiłków.

 

 

Rzetelnie wywiązujemy się
z postanowień umowy

 

Mill-yon jest członkiem
Polskiego Związku Firm Deweloperskich

 

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić